Skip to content

dr Magdalena Wiórek

SPECJALISTA MEDYCYNY RODZINNEJ, DYPLOMOWANY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem lekarzem, absolwentem wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, od kilkunastu lat specjalistą medycyny rodzinnej. Staże specjalizacyjne odbywałam między innymi w Anglii, Hiszpanii i Niemczech. Pracowałam jako tłumacz literatury fachowej dla wydawnictw medycznych w Polsce i zagranicą. Byłam koordynatorem krajowym Międzynarodowego Związku Lekarek (MWIA) przy UN, W.H.O i UNICEF. W czerwcu 2007 roku ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od prawie pięciu lat lat moim wyzwaniem jest medycyna estetyczna, dziedzina, która wykorzystuje najnowsze technologie aby przeciwdziałać upływającemu czasowi, poprawić niedoskonałości wyglądu jak i pomóc zdiagnozować problem chorób związanych z wiekiem oraz niewłaściwym trybem życia.

Swoją wiedzę zdobywałam między innymi podczas dwuletniego szkolenia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Pierwsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laserowej wykonywałam pod opieką najbardziej znanych i cenionych w Polsce oraz zagranicą specjalistów.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, uczestnikiem wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

dr-magdalena-wiorek-3-e1512117481792

Zdobytą wiedzę wykorzystuję we własnej praktyce. Medycyna estetyczna staje się bowiem coraz bardziej popularna i dostępna dla osób chcących poprawić swój wygląd, a co za tym idzie samopoczucie.

W ramach terapii anti-aging (przeciwstarzeniowej) w Mclinique oferuję zabiegi wypełniające i modelujące z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego, redukcje zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej typu A, mezoterapię igłową, rewitalizację skóry a także peelingi lekarskie. Zabiegi laserowe w zakresie zamykania naczyń, likwidacji przebarwień, resurfacingu, liftingu, usuwaniu blizn po chorobach skóry i oparzeniach jak i usuwanie tatuaży wykonuję w gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczę w krajowych i zagranicznych konferencjach, kongresach i warsztatach. Dzięki temu mogę zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej. Moje wysokie kwalifikacje potwierdzają uzyskane certyfikaty.