Niechirurgiczna korekcja linii żuchwy:

korekcja linii żuchwyCzęsto przychodzą do nas pacjenci skarżąc się na wrażenie ciężkości, obwisu skóry, które z upływem lat pojawiły się w dolnej partii ich twarzy. Po części jest to wina zwiotczenia skóry i zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej znajdującej się w rejonie twarzy, co sprawia że odnosimy wrażenie obwisłości. Może to być również efekt postępującej resorpcji masy kostnej okolicy żuchwy następującej z wiekiem. Osoby te potrzebują liftingu linii żuchwy.

Wypełnienie kąta żuchwy można wykonać w celu jego mocniejszego podkreślenia zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Uwydatnienie kąta żuchwy przy pomocy wypełniacza wstrzykiwanego pod skórę może zapewnić bardziej kwadratowe, wyraźniej zarysowane lub wyrzeźbione rysy dolnej części twarzy.

Zabieg trwa około 20-30 minut i wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym, a rezultat widoczny jest natychmiast po jego przeprowadzeniu. W zależności od pożądanego wzrostu objętości w tym miejscu, zazwyczaj potrzebnych jest ok. 3-4 ml wypełniacza.

Jeżeli nasunęłyby się Państwu dodatkowe pytania, bądź chcielibyście umówić się na zabieg, zachęcamy do odwiedzenia nas pod adresem:
ul. Grabiszyńska 165, 53-439 Wrocław, rejestracja:  tel.: 71 750 01 35, 603 765 536