Medycyna estetyczna – laseroterapia:

laseroterapia - laserowe suwanie zmarszczek, peeling laserowy, laserowa depilacjaLaseroterapia znajduje dziś szerokie zastosowanie w medycynie, kosmetyce i rehabilitacji. Działanie lasera polega na emitowaniu wiązki światła. Lasery wysokoenergetyczne stosowane są do wykonywania bezkrwawych zabiegów chirurgicznych, do koagulacji tkanek, niszczenia tkanek zmienionych chorobowo (fotoablacja) oraz do terapii fotodynamicznej. Laseroterapia  do minimum zmniejsza prawdopodobieństwo zakażeń podczas zbiegów oraz charakteryzuje się ogromną precyzją. Lasery niskoenergetyczne wykorzystuje się także w rehabilitacji.

Co można zrobić laserem?

Jednym z najpopularniejszych zabiegów estetycznych jest laserowa depilacja owłosienia, zabieg stosowany zarówno u Pań jak i Panów. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, pozwala usunąć owłosienie permanentnie – niszczy mieszki włosowe i zapobiega odbudowie włosa.

Na jakie partie ciała stosujemy:

Depilację laserową możemy stosować nawet na bardzo wrażliwe partie twarzy i miejsca intymne.

Laseroterapia to nie tylko depilacja oto kilka najpopularniejszych zabiegów z zakresu laseroterapii wykonywanych w gabinecie Mclinique:

  • fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, zmian naczyniowych, redukcja rumienia
  • zamykanie naczynek krwionośnych/pajączków
  • peeling laserowy, resurfacing skóry, laserowe wygładzanie zmarszczek
  • usuwanie tatuażu i makijażu permamentnego

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem usług.

Zachęcam do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych zabiegów.