PEELINGI MEDYCZNE

Głównym zadaniem peelingów jest pobudzenie skóry do regeneracji, a przy okazji pozbycie się martwych komórek naskórka, dlatego są one podstawą pielęgnacji skóry i ważnym elementem terapii antystarzeniowej. To jeden z najbardziej wszechstronnych zabiegów medycyny estetycznej, w zależności od zastosowanego preparatu pozwalający nie tylko na pielęgnację i oczyszczanie skóry, ale także wspierający walkę z różnymi problemami związanymi z urodą.

 CENA
Preparaty wykorzystywane do zabiegu:
TCA (25%), Roztwór JESSNERA, Mandel 60, Mandel T, SRT1, EYE, SALYGEL 25 (salicylowy).
Pojedynczy zabieg200-560 zł

Peeling migdałowy:

Dla zachowania wymaganego bezpieczeństwa, peeling migdałowy wykonywany jest w gabinecie przez lekarza specjalistę. Szczególnie polecany, jako doskonały środek do walki z trądzikiem, zaskórnikami, cerą problematyczną. Może być stosowany u osób z każdym typem skóry, o każdej porze roku, w każdym wieku. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa nie dłużej niż 30 minut.

Peeling glikolowy:

Peeling glikolowy wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej jest w pełni bezpieczny i przynosi skuteczne efekty poprawy kondycji cery. Stosuje peeling glikolowy, aby pomóc swoim pacjentom w walce z przebarwieniami, drobnymi bliznami i zmarszczkami.

Polecany osobom ze zmarszczkami i silnymi przebarwieniami.

Easy Peel TCA – Kwas Trójchlorowooctowy (TCA):

Intensywnie złuszczający peeling skierowany do osób z cerą dojrzałą, skłonną do zanieczyszczeń. Silnie złuszcza naskórek, sprawiając że cera jest o kilka tonów jaśniejsza, a drobne blizny potrądzikowe usunięte. Peeling easy peel TCA jest odpowiedni do stosowania na twarz, szyję, dekolt, plecy i ramiona.

Zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie w ciągu miesiąca. W późniejszym czasie można poddawać się peelingowi kilkakrotnie w ciągu roku.

Peeling Pirogronowy:

Kwas pirogronowy spotykamy w jabłkach, occie i sfermentowanych owocach. Dzięki właściwościom dermoplastycznym, sebostatycznym i antymikrobowym, zastosowany w peelingu, pozwala uzyskać bardzo szybkie efekty w nieinwazyjny, bezpieczny sposób. Szybko wchłania się w głąb skóry, powoduje silne efekty dermatologiczne, jak kwasy mocno złuszczające. Działa na kilku poziomach, a więc zmniejsza przyleganie między korneocytami, dając efekt ścierania się naskórka. Działanie bakteriostatyczne normuje miejscowo PH skóry, a działanie przeciwzaskórnikowe obniża wydzielanie sebum odpowiedzialnego za zapalenie łojotokowe skóry, a w efekcie trądzik.

Płyn Jessnera:

Płyn Jessnera należy do peelingów medycznych, które mogą być stosowane w każdym typie cery. W swoim składzie płyn Jessnera jest roztworem alkoholowym, na który zawiera się kwas salicylowy, kwas mlekowy i rezorcyna. Składniki te przyczyniają się do odnowy naskórka i jego kompleksowego złuszczenia.

Po zabiegu skóra jest wyraźnie odmłodzona i rozjaśniona. Drobne zmarszczki zostają wygładzone, przebarwienia usunięte, nie widać zmian trądzikowych, a efekt natychmiastowego oczyszczenia daje jeszcze większe zadowolenie.

Yellow Peel – Peeling odżywczy:

Jeśli pragniesz pozbyć się przebarwień ze skóry, polecam ten zabieg. Jest on o bezpieczny, przy użyciu kwasów retinolowego, fitowego, kojowego i azalainowego, oraz witaminy C. Można spodziewać się widocznych efektów odnowy skóry, dzięki silnej stymulacji kolagenu i elastyny w trakcie zabiegu. Działanie antyoksydacyjne pozwala usunąć skutki starzenia się skóry. To wszystko przy niewielkim działaniu złuszczającym. Yellow peel stanowi świetne uzupełnienie profilaktyki anty-trądzikowej, oraz przedwczesnego starzenia się skóry. Może być stosowany przy każdym typie cery na różne partie ciała, oraz twarzy.

Interesuje Cię wykonanie tego zabiegu?