Odmładzanie i lifting bez skalpela – nici PDO:

Nici PDO - osiągane efekty: wygładzenie zmarszczek, lifting skóry, odmłodzenie i rozjaśnienie skóry i zwężenie porów.Nici PDO są najnowszą z technik stosowanych w zabiegach odmładzających.

Metoda wywodzi się z idei liftingu twarzy z zastosowaniem systemów nici liftingujących takich jak aptos, silhouette – lift, happy lift, czy wcześniej stosowanych złotych nici. W odróżnieniu od tych metod lifting nićmi PDO jest procedurą znacznie mniej inwazyjną i bardziej komfortową dla pacjenta. Czas zabiegu nie przekracza zazwyczaj 30 minut i w żaden sposób nie upośledza normalnego funkcjonowania pacjenta.

 

Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici PDO. Polidioksanon (PDO) jest silnym syntetycznym włóknem, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance. Nici PDO zbudowane z jednej wiązki i charakteryzują się jednolitą pozbawioną zagłębień i bruzd powierzchnią, gdzie mogły by kolonizować się bakterie. Nić PDO umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, kończyn, biustu, pośladków.

Główne efekty zabiegu:

  • wygładzenie zmarszczek
  • lifting skóry
  • odmłodzenie skóry, poprawienie jej struktury
  • rozjaśnienie skóry
  • zwężenie porów

Jeżeli nasunęłyby się Państwu dodatkowe pytania, bądź chcielibyście umówić się na zabieg, zachęcamy do odwiedzenia nas pod adresem:
ul. Grabiszyńska 165, 53-439 Wrocław, rejestracja:  tel.: 71 750 01 35, 603 765 536