doktor Magdalena WiórekJestem lekarzem, absolwentem wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, od kilkunastu lat specjalistą medycyny rodzinnej. Staże specjalizacyjne odbywałam między innymi w Anglii, Hiszpanii i Niemczech. Pracowałam jako tłumacz literatury fachowej dla wydawnictw medycznych w Polsce i zagranicą. Byłam koordynatorem krajowym Międzynarodowego Związku Lekarek (MWIA) przy UN, W.H.O i UNICEF. W czerwcu 2007 roku ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Od prawie pięciu lat lat moim wyzwaniem jest medycyna estetyczna, dziedzina, która wykorzystuje najnowsze technologie aby przeciwdziałać upływającemu czasowi, poprawić niedoskonałości wyglądu jak i pomóc zdiagnozować problem chorób związanych z wiekiem oraz niewłaściwym trybem życia.

Swoją wiedzę zdobywałam między innymi podczas dwuletniego szkolenia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Pierwsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laserowej wykonywałam pod opieką najbardziej znanych i cenionych w Polsce oraz zagranicą specjalistów.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, uczestnikiem wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.
Zdobytą wiedzę wykorzystuję we własnej praktyce. Medycyna estetyczna staje się bowiem coraz bardziej popularna i dostępna dla osób chcących poprawić swój wygląd, a co za tym idzie samopoczucie.

W ramach terapii anti-aging (przeciwstarzeniowej) w Mclinique oferuję zabiegi wypełniające i modelujące z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego, redukcje zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej typu A, mezoterapię igłową, rewitalizację skóry a także peelingi lekarskie. Zabiegi laserowe w zakresie zamykania naczyń, likwidacji przebarwień, resurfacingu, liftingu ,usuwaniu blizn po chorobach skóry i oparzeniach jak i usuwanie tatuaży wykonuję w gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie.

 

Rejestracja możliwa jest także przez portal:

zl-logo