Usta – modelowanie, powiększenie, podniesienie kącików ust, nawilżenie:

Cennik.

ZabiegCena 
Juvederm ULTRA SMILE
1 amp. 0,55 ml/2 amp. 1,1 ml
600-1200 PLN
Stylage Lips 1 ml600-1200 PLN
Teosyal Kiss 1 ml600-1200 PLN

Jak?

Zabieg wypełniania ust polega na wprowadzeniu do nich kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje wygładzona i przywrócone zostaje jej prawidłowe nawilżenie. W zależności od oczekiwań istnieje możliwość poprawienia konturu, zwiększenie objętości wargi górnej lub dolnej oraz podniesienia kącików ust.

Dla kogo?

Zabieg powiększania ust czy też modelowania ust jest wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn), korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Część pacjentek pragnie powiększyć swoje usta z powodu panującej mody na pełne usta. Jeżeli chodzi o osoby starsze, to dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Zabieg ten wymaga odpowiedniego przygotowania. Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (solarium, sauna, promienie słoneczne) oraz wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie zmyć makijaż z ust.
Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.

Zadzwoń, aby umówić się na zabieg. Rejestracja – tel.: 71 750 01 35, 603 765 536.